Stół Vario Fusion – spotkaj się z bliskimi

Uwielbiasz spotkania z bliskimi? My też! Cenimy możliwość porozmawiania na bieżące tematy, na temat wakacyjnych planów i ta wymiana wspomnień z dzieciństwa! Zaproś znajomych, rodzinę lub pracowników do stołu Vario Fusion, przy którym możecie toczyć prywatne rozmowy w zaciszu jadalni i salonu lub dyskusje biznesowe, gdy ustawisz go w salo konferencyjnej.

Blat fornirowany odzwierciedla piękno naturalnego usłojenia drewna, czym zachwyci każdego, kto przy nim usiądzie. Jeżeli szukasz stołu w naturalnym wybarwieniu, to  polecamy wersję w kolorze dąb naturalny. Do wyboru masz także 3 inne warianty kolorystyczne: dąb bielony, dąb czarny i orzech Columbia. Zestawione z nim metalowe, czarne nogi w kształcie prostokąta nadają mu industrialnego charakteru.

Potrzebujesz dużego stołu? Stół o wymiarach 160x90 cm możesz przedłużyć wkładką o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 210 cm, przy którym może usiąść do 10 osób. Wkładka przechowywana jest pod blatem.

Uniwersalny stylistycznie stół Vario Fusion możesz zestawić z wieloma różnorodnymi krzesłami. W ofercie brw.pl znajdziesz zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wybierz odpowiednie krzesło i zaaranżuj wymarzoną przestrzeń.

Wymiary
Długość 160-210 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 53.3 kg
Do pobrania