Stół 200 cm Massa — elegancja w nowoczesnym wydaniu

Stół 200 cm Massa to wyjątkowy element wyposażenia, który doskonale podkreśli walory estetyczne Twojego wnętrza i sprawi, że stanie się ono niezwykle stylowe. Stół świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, a także w przestronnym gabinecie w strefie z kanapą bądź fotelami. Z łatwością dopasuje się do stylu wnętrza nowoczesnego, eleganckiego, skandynawskiego oraz minimalistycznego.

Oferowany stół 200 Massa został stworzony z niezwykle trwałych materiałów, które zapewnią długą żywotność mebla. Wymiary stołu: szerokość: 200 cm, głębokość: 100 cm, wysokość: 75 cm.

Stół 200 cm Massa składa się z dużej wielkości blatu oraz modnych, minimalistycznych nóżek. Mebel oferuje wiele możliwości aranżacji: możesz umieścić na nim przekąski oraz napoje, a także dodatki bądź kwiaty. Jego budowa pozwoli także na postawienie na nim telewizora.

Stół 200 cm Massa to element, który doskonale odnajdzie się w Twoim domu! Dzięki niemu Twoje wnętrze stanie się atrakcyjne oraz niezwykle funkcjonalne, co przełoży się na Twoją satysfakcję i zadowolenie z zakupu. Przekonaj się, jak wiele ciekawych rozwiązań oferuje Ci ten produkt i stwórz w swoim domu nowoczesny klimat!

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 75 cm
Waga 62 kg
Do pobrania