Stół kamienny ROMA

Poszukujesz mebla ogrodowego, który pozwoli na ustawienie przekąsek i napojów? Stół kamienny Roma to propozycja inspirowana włoskimi uliczkami i kawiarniami.

Podczas spotkań towarzyskich docenisz prostokątny blat o wymiarach 90x160 cm. Dzięki zastosowaniu żywicy nasyconej oraz naturalnego kruszywa dolomitowego i kredowego, możesz cieszyć się wytrzymałym blatem. Specjalny środek do fug oraz cztery warstwy lakieru podnoszą odporność na czynniki atmosferyczne. Wszystko to czyni z niego mebel całoroczny.

Metalowy stelaż bazuje na sześciu nogach, które odpowiednio wyprofilowano, co zapewnia większą stabilność. Praktycznym elementem jest także metalowa, kompaktowa półka umieszczona pod blatem. Wzmacnia konstrukcję stołu, ale też umożliwia położenie na niej gazety lub koca.

Zwróć uwagę na stylowy dekor umieszczony na blacie. Możesz wybrać jego wybarwienie spośród dwóch wersji kolorystycznych: brązowy, ecru i antracyt. Jasny blat będzie dopełniał stelaż w kolorze antracyt.

Tworzysz aranżację przytulnego kącika na tarasie lub w centrum ogrodu? Postaw na solidny mebel ogrodowy w postaci stołu kamiennego Roma.  Teraz pozostaje Ci wybór krzeseł ogrodowych oraz zaproszenie gości na poczęstunek pod chmurką.

Roma - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt prostokątny
Materiał kamień