Stół Nigel – nowoczesny i praktyczny mebel do salonu

Stół Nigel to ciekawe połączenie kolorystyczne i oryginalny kształt. Znajdzie zastosowanie w salonie, jadalni i gabinecie. Jest bardzo stylowy i niepodobny do tradycyjnych stołów, dlatego z pewnością zainteresują się nim osoby, które w wystroju wnętrz cenią niebanalne rozwiązania. Najlepiej stół Nigel będzie pasował do aranżacji nowoczesnych, skandynawskich i rustykalnych. Jego blat jest rozkładany, co jest dużym plusem, ponieważ zyskujesz więcej miejsca podczas wizyty gości lub krewnych i przy wspólnych posiłkach.

Stół Nigel został wykonany z płyty laminowanej. Ma prostokątny blat i podstawę oraz skośnie ułożone nogi stelaża. Środek blatu po rozłożeniu i część wewnętrzna stelaża mają ten sam kolor, różniący się, a jednocześnie estetycznie harmonizujący z głównym kolorem stołu. Kolory te to dąb wotan i brąz. Wymiary stołu wynoszą: 76 × 80 × 120-160 cm.

Ten estetyczny stół będzie dobrze komponował się z meblami drewnianymi. Można dobrać do niego krzesła z drewnianymi stelażami i pasującym kolorystycznie obiciem.

Wymiary
Długość 120-160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 41.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble