Stół ogrodowy Dine Relax

Przygotowujesz aranżacje tarasu lub ogródka? Warto wydzielić w nim miejsce nie tylko na roślinność, ale przede wszystkim idealną przestrzeń do wypoczynku. Stół do ogrodu Dine Relax to idealne miejsce dla rodziny i znajomych. Możesz zaserwować napoje i przekąski i spędzić czas z bliskimi na świeżym powietrzu.

Stół 132 x 90 cm zachwyca blatem sevelitowym, wykonanym z płyty wiórowej E1 z klejem wodoodpornym, powleczonej z obu stron laminatem. Dzięki temu zachowuje on wysoką odporność na działanie czynników mechanicznych, termicznych oraz chemicznych. Jest też bezpieczny w kontakcie z żywnością. Gładka powierzchnia blatu umożliwia łatwe utrzymanie czystości. Całość osadzono na składanym stelażu stalowym – malowanym dwukrotnie farbą proszkową w celu lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego.

Jakość stołu jest regularnie kontrolowana i potwierdzana certyfikatem TÜV!

To jeszcze nie wszystko! Blat w kolorze punti osadzono na stelażu w kolorze antracyt. Inną wersję kolorystyczną znajdziesz w naszej ofercie.

Stół ogrodowy Dine Relax to rozwiązanie dla tych, którzy lubią spotkania w ogrodzie, relaks pod chmurką i praktyczne wyposażenie

Dine Relax - wymiary
Długość 132 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72 cm
Waga 24.1 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt owalny
Materiał stal/tworzywo sztuczne