Stół ogrodowy Dine Relax

Podczas aranżacji domu nie sposób pominąć najbliższą mu okolice – taras, balkon lub ogród. Urządzając je pamiętaj o roślinności, odpowiednim nawodnieniu, ale i wydzieleniu strefy relaksu. Stół do ogrodu Dine Relax, na którym zaserwujesz posiłki i zimne napoje, to idealne miejsce dla rodziny i znajomych, ale przede wszystkim dla Ciebie.

Stół 115 x 90 cm to komfortowe miejsce dla 6 osób. Czy jest jakaś alternatywa dla rattanu i technorattanu, która tak samo jak one jest odporna na zmiany pogody? Oczywiście! Blat sevelitowy wykonano z płyty wiórowej E1 z klejem wodoodpornym, którą pokryto laminatem z obu stron. Dzięki temu zachowuje on wysoką odporność na działanie czynników mechanicznych, termicznych oraz chemicznych, a proszkowany stelaż jest odporny na korozję. Jest też bezpieczny w kontakcie z żywnością. Dzięki gładkiej powierzchni, jego czyszczenie jest bardzo latwe.

Jakość stołu jest regularnie kontrolowana i potwierdzana certyfikatem TÜV!

Prostokątny blat w kolorze białym osadzono na jasnym stelażu. Inną wersję kolorystyczną znajdziesz w naszej ofercie.

Stół ogrodowy Dine Relax jest na tyle uniwersalny, że z łatwością dobierzesz do niego krzesła. Masz już pomysł na aranżację przydomowej strefy odpoczynku?

Dine Relax - wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 72 cm
Waga 19.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt prostokątny
Materiał stal/tworzywo sztuczne