Stół ogrodowy Dine Relax

Urządzając taras lub ogród, oprócz odpowiedniego dobrania foteli lub sofy ogrodowej, nie zapomnij o miejscu, na którym zaserwujesz posiłki i zimne napoje.. Stół do ogrodu Dine Relax to idealne miejsce dla rodziny i znajomych, ale przede wszystkim dla Ciebie.

Stół 150 x 90 cm pomieści do 8 osób, dając swobodne i praktyczne miejsce do wypoczynku. Mebel zachwyca blatem sevelitowym, wykonanym z płyty wiórowej E1 z klejem wodoodpornym, którą pokryto laminatem z obu stron. Dzięki temu zachowuje on wysoką odporność na działanie czynników mechanicznych, termicznych oraz chemicznych, a proszkowany stelaż jest odporny na korozję. Jest też bezpieczny w kontakcie z żywnością. Gładka powierzchnia blatu umożliwia łatwe czyszczenie.

Jakość stołu jest regularnie kontrolowana i potwierdzana certyfikatem TÜV!

To jeszcze nie wszystko! Blat w kolorze punti osadzono na stelażu w kolorze antracyt. Inną wersję kolorystyczną znajdziesz w naszej ofercie.

Stół ogrodowy Dine Relax jest na tyle uniwersalny, że z łatwością dobierzesz do niego krzesła. Masz już pomysł na aranżację przydomowej strefy odpoczynku?

Dine Relax - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72 cm
Waga 26.7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt owalny
Materiał stal/tworzywo sztuczne