Stół Starks – skandynawska prostota

Aranżacja jadalni powinna koncentrować się wokół stołu, dlatego warto zacząć od wyboru właśnie tego mebla. Polecamy stół Starks, który ma prosta i oszczędną formę, dzięki czemu wpisze się zarówno w skandynawskie wnętrza, jak i te nowoczesne.

Podczas codziennych posiłków i wystawnych kolacji sprawdzi się praktyczny stół. To na nim zaserwujesz ulubione potrawy i przy nim będziesz toczył rozmowy do samego rana. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego mebla. Owalny stół o wymiarach 100 x 120 cm możesz ustawić w jadalni, salonie lub kameralnej sali konferencyjnej.

Brakuje Ci dodatkowych miejsc dla gości? Nie musisz dostawiać kolejnego stołu – wystarczy, że rozłożysz blat w stole Starks. Stół o wymiarach 120 x 100 cm możesz rozłożyć do 220 cm, co tworzy aż sześcioosobowy stół.

Bukowe nogi tworzą solidna podstawę mebla, który nawet po rozłożeniu zachowuje stabilność.

Korpus wykonany w kolorze dąb sonoma doskonale koresponduje z jasnym blatem w kolorze białym lub w drugiej wersji kolorystycznej, łączącej biały z dąb sonoma.

Stół rozkładany Starks wygląda doskonale w duecie z białymi krzesłami typu Patyczak, Ikka. Alla 4, ale też tapicerowanymi, z bukowym stelażem np. Verde, Porto, a także kubełkowym siedziskiem, np. Dior, Ultra.

Wymiary
Długość 120-220 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 76 cm
Waga 44.7 kg
Do pobrania