Stół GD-018 - mnóstwo możliwości

Każdy dom potrzebuje solidnego stołu, wokół którego toczy się życie jego mieszkańców. To na nim podajemy i spożywamy posiłki, czytamy, gramy w gry, odrabiamy lekcje i ucztujemy z gośćmi. To mebel, który musi przetrwać intensywne użytkowanie i małe katastrofy - wylany kompot czy bliski kontakt z flamastrem. Jeśli szukasz mebla, który odpowie na potrzeby Twojej rodziny, wybierz stół GD-018 marki Signal.

Do jego najważniejszych atutów należy możliwość regulacji wielkości blatu. Dodatkowe skrzydła można według uznania rozłożyć i złożyć. Wykonanie blatu ze szkła hartowanego zapewnia jego wysoką trwałość, odporność na kontakt z gorącymi przedmiotami oraz bezproblemowe czyszczenie. Góra łączy się z metalową podstawą z czterema okrągłymi nogami w kolorze chromu. Odpowiada on za piękny, srebrny połysk i jeszcze większą trwałość podstawy.

Szklany stół z piękną taflą blatu błyskawicznie nadaje wnętrzu nowoczesnej elegancji. Pasuje do kuchni i jadalni urządzonych niemal w każdym stylu, zwłaszcza minimalistycznym oraz modern chic. Prostokątny kształt oznacza znakomitą ustawność stołu. Wymiary: długość: 110 cm (do 170 cm po rozłożeniu), szerokość: 74 cm, wysokość: 75 cm. Rodzaj blatu: szkło hartowane. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Słół do jadalni i salonu.
• Blat rozkładany ze szkła hartowanego w kolorze dopasowanym do stelaża.
• Podstawa stołu metalowa w kolorze chromu.
• Stabilność i wytrzymałość podczas użytkowania.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 110-170 cm
Szerokość 74 cm
Wysokość 75 cm
Waga 50.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble