Stół Tiago - prosty i elegancki stół drewniany

Stół drewniany Tiago dąb Lancelot/biały to przykład na to, że proste formy i kolorystyka zawsze najlepiej się sprawdzają. Taki właśnie stół możesz postawić w salonie, mniejszym pokoju, jadalni. Wszędzie będzie prezentować się doskonale, nie narzucając się formą, a jednocześnie podkreślając klimat domowego ciepła, które uwielbia prostotę i stonowane kolory. Najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach umeblowanych na styl klasyczny, skandynawski, rustykalny a nawet nowoczesny.

Stół drewniany Tiago dąb Lancelot został wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz drewna litego bukowego. Stół ma klasyczny prostokątny blat, wsparty na dość masywnych prostych nogach. To połączenie nadaje wrażenia solidności i stabilności. Stół jest w kolorach białego (nogi) oraz dąb Lancelot (blat). Wymiary wynoszą: 140-220/80/76 cm.

Jest wiele aranżacji, w których stół drewniany Tiago dąb Lancelot/biały świetnie się odnajdzie. Na pewno warto dobrać do niego odpowiednie krzesła np. w kolorze ciepłego drewna albo białe i nowoczesne.

Wymiary
Długość 140-220 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar