Stół Twins – nowoczesny i praktyczny stół z rozkładanym blatem

Elegancki stół Twins charakteryzuje się nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Możesz traktować go na co dzień jako kompaktowy stolik kawowy. Bez trudu wypijesz przy nim kawę z bliską osobą wolnym czasem. Po rozłożeniu przy tym praktycznym stole można zjeść posiłek z rodziną. Stół Twins świetnie pasuje do jadalni, kuchni i salonu. Łatwo dopasować go do innych elementów wystroju. Będzie pasować do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym i skandynawskim. Jest dobrą alternatywą dla typowych, tradycyjnych stołów.

Stół Twins jest wykonany z płyty laminowanej. Blat stołu jest prostokątny z łagodnie zaokrąglonymi rogami. Na dole znajduje się podstawa, do której przytwierdzona jest podwójna, złączona dołem noga. Środkowa część blatu i wewnętrzna nogi są w innym kolorze. Kolory stołu Twins to dąb wotan i brąz. Jego wymiary wynoszą: 76 × 80 × 140-180 cm.

Sprawdzi się we wnętrzach w których króluje drewno o ciepłym wybarwieniu. Zarówno w jasnych jak i ciemnych aranżacjach wygląda dobrze. Można dobrać do niego krzesła np. z drewnianym stelażem lub obiciami z ekoskóry.

Wymiary
Długość 140-180 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 48 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble