Ława Seville – czerń i mosiądz, połączenie idealne

Ława Seville to mebel przeznaczony przede wszystkim do salonu, choć może też sprawdzić się w jadalni. Razem z sofą pozwala stworzyć strefę wypoczynkową. Na ławę możesz odłożyć kawę, gazety albo pilota. To również w tym miejscu ugościsz bliską osobę i poczęstujesz ją pysznym ciastem.

Prezentowany mebel zdecydowanie zwraca na siebie uwagę przez swój elegancki design. Połączenie barw czerni i mosiądzu zapewnia przyjemny dla oka efekt, obok którego ciężko jest przejść obojętnie.

Prezentowana ława Seville ma wymiary 120 × 60 × 42 cm. To propozycja idealna do mieszkań w stylu nowoczesnym, glamour, a także minimalistycznym.

Wykonanie stanowi ogromny atut tego elementu. Przy jego produkcji zwrócono uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Jest solidny, odpowiednio dopracowany i odporny na uszkodzenia. Jego pielęgnacja nie przysporzy Ci żadnego problemu.

Ława Seville posiada sporych rozmiarów blat oraz półkę, która umożliwia przechowywanie różnych rzeczy, które akurat chcesz mieć pod ręką. To ogromny komfort!

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 42 cm
Waga 32 kg
Do pobrania