Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Nowoczesne stoły do salonu

174 Produkty
pomieszczenie: Salon, jadalnia
styl: Nowoczesny
-15%
stół 110/75
-24%
stół Holten 2
-15%
stół Filo 2
-15%
stół Erla
-14%
stół Baklawa
-14%
stół Ostia
-30%
stół Mikla
-14%
stół Lucan 1
-15%
stół Alameda
-15%
stół Keita
-14%
stół Lucan 2
-16%
stół Asti
-14%
stół Lucan 3
-33%
stół Starks
-14%
stół Lucan 2
-14%
stół Madison
-8%
stół Exel
-14%
stół Lucan 4
-19%
stół Gosol
-8%
stół Twins
-19%
stół Erlan
-18%
stół Saldes
-7%
stół 210 Appia
-33%
stół Starks

Salon to miejsce reprezentacyjne. Tu przyjmujemy gości, zastawiamy stół na świąteczne i urodzinowe przyjęcia, gramy z dziećmi w gry planszowe, oglądamy filmy i czytamy książki, a także spędzamy większość czasu wolnego. To właśnie wspomniany stół jest nierzadko głównym elementem umeblowania. Warto zadbać o to, aby perfekcyjnie wpisywał się w wystrój wnętrza, a zarazem był w pełni funkcjonalny.

Dzięki ofercie brw.pl na pewno znajdziesz nowoczesny stół do swojego salonu. Ale na którą z ofert się zdecydować? Jakie modele stołów będą najlepsze dla twojego salonu?

Stół zwykły czy rozkładany?

Stół w stylu nowoczesnym to mebel, który - zgodnie ze swoją nazwą - przeznaczony jest do wnętrz urządzonych właśnie w takiej aranżacji. Ale będzie pasować także do pomieszczeń mających styl skandynawski oraz minimalistyczny. W każdym przypadku podstawowym kryterium wyboru właściwego modelu musi być wielkość salonu.

Stoły rozkładane przeznaczone są do większych i średnich pomieszczeń. Na co dzień korzysta się z nich w formie zamkniętej - bez problemu zasiądzie przy nim rodzina do wspólnego posiłku. Ale gdy przychodzą goście można go rozłożyć, zwiększając długość stołu i umożliwiając zasiadanie przy nim większej liczbie osób. Rozkładane stoły nie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, gdzie po prostu brak miejsca na większą formę.

Jak powinien wyglądać nowoczesny stół do salonu?

Stół nowoczesny musi spełniać wymagania narzucane przez ten styl, a więc cechować się prostotą, estetyką oraz funkcjonalnością. Zazwyczaj ma także jasną kolorystykę - stoły rozkładane i zwykłe są w większości w barwach białej lub jasnego drewna. Można jednak znaleźć także meble w kolorze ciemnym lub grafitowym, które również mogą ozdabiać pomieszczenie z jasnymi meblami - na zasadzie kontrastu. W takim przypadku zalecane są meble mające blaty o wysokim połysku.

Na który kolor się zdecydować? Wybór zależy tylko od indywidualnego gustu.

Jaka forma stołu?

Do wyboru klientów brw.pl są stoły okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne. Okrągły doskonale nadaje się do umieszczenia na środku pomieszczenia, gdzie będzie pełnić rolę centralnego punktu. Wśród zalet tej formy można wymienić m.in. brak kantów, o które można by się uderzyć - co jest istotne zwłaszcza w przypadku mniejszych dzieci w domu - a także fakt, że nikt nie siedzi na rogu. Wszystkie osoby zajmują przy nim niejako "równorzędną" pozycję.

Stoły mające kształt blatu prostokątny bądź kwadratowy mają tę zaletę, że równie dobrze będą wyglądać na środku pomieszczenia, jak i wygodnie postawisz je pod ścianą. Można wykorzystać to w praktyczny sposób - na co dzień może stać przy stanie, a gdy urządzamy przyjęcie, uroczysty obiad czy inne wydarzenie, wówczas wystawiamy go na środek pomieszczenia i gotowe.

Warto podkreślić, że stół rozkładany może być zarówno okrągły, jak i prostokątny lub kwadratowy. W każdej z tych form znajdziesz modele składane.

Nowoczesne stoły, designerskie formy

Z iloma nogami kojarzy Ci się stół? Zapewne czterema - i słusznie, gdyż większość stołów ma właśnie tyle nóg. Ale w ofercie brw.pl znajdziesz propozycje, które mogą Cię zaskoczyć. Na przykład mający trzy prostokątne nogi model rozkładany Appia albo Dallas - do konstrukcji tego stołu wykorzystano jedną podstawę, przywodzącą na myśl cokół.

Wszystkie te modele utrzymane są w stylu pasującym do pomieszczeń nowoczesnych, ale udowadniają, że dopuszcza on różne designerskie formy.

Stoły z solidnych materiałów

Wszystkie stoły nowoczesne do salonu, które znajdziesz w ofercie brw.pl, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak płyta meblowa MDF, płyta laminowana czy fornir. W sprzedaży znajdują się zarówno drewniane stoły, jak i łączące w sobie drewno i metal, a także inne elementy, np. szkło. Stoły ze szklanym blatem to zazwyczaj propozycje uniwersalne, które sprawdzą się nie tylko w salonie, ale z powodzeniem posłużą w kuchni, jadalni czy innym pomieszczeniu mieszkania, nadają się również do takich miejsc, jak bary, restauracje i hotele.

Nowoczesny stół w dobrej cenie

W brw.pl wszystkie stoły nowoczesne dostępne są w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Nabywając je, pamiętaj o tym, aby dobrać do nich wygodne krzesła. Oferta aktualizowana jest na bieżąco, więc znajdziesz tu najpopularniejsze stoły na rynku, wpisujące się w najnowsze trendy.

Jeśli cały Twój dom ma mieć aranżację nowoczesną, wówczas musi być w nim także nowoczesna jadalnia. W brw.pl znajdziesz również stoły do jadalni w tym stylu, a także krzesła i inne meble. Zobacz już dzisiaj!