Świeca pieńkowa – niezbędna w Twoim domu

Nie wiesz, jak osiągnąć w mieszkaniu efekt przytulności i jak sprawić, by domownicy nie chcieli opuszczać czterech kątów? Sposobów jest wiele. Jednym z nich jest rozstawienie w mieszkaniu świec i rozpalenie ich. Ciepło płomienia sprawi, że w pomieszczeniu stanie się zdecydowanie milej i przyjemniej. Dobierz odpowiednią świecę do kolorystyki i wielkości pozostałych elementów wnętrza. Szukasz inspiracji? Pięknie będą wyglądać świece bryłowe w wielu różnych rozmiarach zestawione razem, np. na ozdobnej tacy.

Świeca pieńkowa w różnych odcieniach różu i fioletu do wyboru zapewni we wnętrzu romantyczny, lekki oraz zwiewny wystrój. Różowa świeca w kształcie walca posiada wymiary 6,8x6,8x9 cm oraz ozdobne żłobienia. Możesz postawić ją na ozdobnym talerzu, płaskiej, stabilnej podstawce lub w szklanym wyższym świeczniku a’la wazon, który przepięknie będzie odbijał światło.

Świeca pieńkowa świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznym, jak i modnym, skandynawskim wnętrzu, choć uzupełni też mieszkanie w stylu parisian chic czy industrialnym, gdzie takie “domowe” detale mają znaczenie i z bezdusznego mieszkania tworzą prawdziwy, ciepły dom, którego nie chce się opuszczać.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.
świeca - wymiary
Średnica 6,8 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.274 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał wosk