Świeca pieńkowa – stwórz domowy klimat w swoim mieszkaniu

Dbając o wystrój wnętrza, nie zapominaj o dekoracjach. Jedną z nich może być... światło. W zależności od swojego natężenia i barwy, może ono kojarzyć się z przytulnością i strefą komfortu lub - pobudzać do pracy i aktywności. W domu można, a nawet trzeba się zrelaksować, dlatego rozmieść w mieszkaniu świece, zapal je, sięgnij po ulubioną książkę, herbatę i... ciesz się każdą chwilą spędzoną w domowym zaciszu.

Świece dopasuj do pozostałych kolorów we wnętrzu, stylistyki mebli oraz akcesoriów, a nawet - wielkości samego mieszkania. Najbardziej stylowo będą wyglądać świece bryłowe w kilku różnych rozmiarach, położone razem, np. na ozdobnej podstawce.

Świece pieńkowe w kilku odcieniach subtelnego różu i fioletu do wyboru dodadzą sypialni czy łazience nieco romantyzmu i lekkości we wnętrzu. Różowa świeca w formie walca posiada wymiary 6,8x6,8x12 cm oraz dekoracyjne żłobienia. Możesz skomponować ją z pozostałymi z tej samej serii na ozdobnym talerzu, płaskiej, stabilnej tacy lub w szklanym świeczniku, który będzie subtelnie odbijał światło.

Świeca pieńkowa świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznym, jak i modnym wnętrzu typu modern vintage, choć ozdobi też mieszkanie w stylu parisian chic czy industrialnym oraz skandynawskim.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.
świeca - wymiary
Średnica 6,8 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.37 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał wosk