Świeca szyszka – leśne akcenty we wnętrzach

Twoje wnętrze jest chłodne i chcesz nieco je ocieplić? Najlepszy sposób to dekoracja nawiązująca do natury. Drewno jest nie tylko ciepłe samo w sobie (jako budulec), ale też nadaje domowy klimat mieszkaniu. Stąd w nowoczesnym budownictwie dodatek drewna i drewniane wykończenie w łazienkach, salonach oraz w kuchni, dalekie jednak od staroświeckiej boazerii.

Rodzinnego “ducha” w mieszkaniu stworzysz dzięki dodatkom, które mogą kojarzyć się z przyrodą. Świeca szyszka wykonana z wosku będzie idealnym tego przykładem. Brązowa świeca w kształcie szyszki ma wymiary 9x9,5 cm. Jest starannie wykonana, przez co możesz pomylić ją z prawdziwą szyszką. Świeca będzie świetnie wyglądać w towarzystwie innych tego typu szyszek w różnych rozmiarach, a także drewnianych mebli oraz dodatków.

Świeca o kształcie szyszki najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach typu skandynawskiego, które mocno nawiązują do natury. Sięgnij po nią, jeśli planujesz zmianę wystroju na jesienno-zimowy oraz nawiązujący do Bożego Narodzenia.

Szyszka - wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 9,5 cm
Waga 0.17 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał wosk