Świeca perfumowana w szkle Paczuli – magia intensywnych doznań

Chcesz, by w Twoim mieszkaniu panowała ciepła, a jednocześnie elegancka atmosfera? Wprowadź do swoich domowych wnętrz głęboki aromat zamknięty w luksusowej świecy zapachowej Paczuli. Postaw na klasykę wśród zapachów i ciesz się intrygującymi nutami zapachowymi w Twoich czterech ścianach.

Ta perfumowana i wykonana ręcznie świeca powstała przy użyciu tradycyjnych metod prowansalskich. Wykorzystanie naturalnego wosku pozyskanego z roślin sprawia, że świeca nie wytwarza dymu ani sadzy. Piękne perfumy z regionu Grass wypełniają powietrze w całym pomieszczeniu i zaskakująco długo się w nim utrzymują. I Ty możesz cieszyć się cudownym zapachem i blaskiem płomieni świeczki nawet do 40 godzin. Po wytopieniu się całego wosku zyskasz oryginalną, dekoracyjną szklaneczkę.

Ciepłe nuty paczuli, ambry i wetywerii będą doskonale pasować do eleganckich wnętrz, wprowadzając do nich atmosferę relaksu. Aromat czekolady i wanilii dodadzą odrobinę rozkosznej słodyczy. Zapach będzie powoli rozwijał swój bukiet, zaczynając od nuty głowy, serca i bazy. Każda z nich to zbiór kilku woni o podobnym tempie uwalniania się. Delektuj się zapachem perfumowanej świecy Paczuli w salonie, sypialni czy łazience.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania