Świecznik szklany
Niekiedy w naszym mieszkaniu potrzebujemy stworzyć romantyczną i bardzo przyjemną atmosferę. Potrzebować tego możemy na przykład, kiedy umawiamy się z partnerem na romantyczną kolację, czy też po prostu chcemy zrelaksować się i odprężyć.
Niestety w takich sytuacjach nie sprawdzi się tradycyjne oświetlenie, które to po prostu jest zbyt jasne i nie jest wstanie stworzyć wymarzonej przez nas atmosfery. Bez wątpienia warto, więc kupić świecznik, który doskonale sobie poradzi.

Do każdego wnętrza
Jeżeli zdecydujemy się na zakup świecznika, zawsze, kiedy tylko będziemy tego pragnąć zapalimy w nim świecę, a tym samym będziemy cieszyć się wyjątkową atmosferą w naszym mieszkaniu.
Warto zdecydować się na świecznik szklany, który to ma kształt kieliszka na wysokiej nóżce. Do świecznika tego możemy włożyć świecę o każdym kształcie, lecz najlepiej prezentują się świece kule. Dzięki niemu uzyskamy przytulne światło, jakie to wypełni nasze całe wnętrze.
Świecznik wykonany jest z wysokiej jakości szkła bezbarwnego, który to także stanowi naprawdę piękną i gustowną dekorację. Możemy położyć go wszędzie lecz najpiękniej będzie prezentował się w salonie. Produkt ten sprawi, że nasz dom będzie po prostu ładnie i luksusowo wyglądał.

Prezent dla przyjaciela
Oczywiście produkt ten możemy kupić nie tylko do swego mieszkania i cieszyć się z jego niepowtarzalnego i wyjątkowego uroku. Wszystko dlatego, że jest on na tyle piękny, że możemy go także kupić i podarować najbliższym osobom, rodzinie czy też przyjaciołom.
Z takiego prezentu na pewno każdy będzie bardzo zadowolony.
Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 30 cm
Waga 0.61 kg
Do pobrania