Świecznik szklany – przytulność w dobrym stylu

Nic nie ociepla atmosfery oraz nie tworzy klimatu w mieszkaniu tak jak ciepłe światło świec - zarówno aromatyzowanych, jak i bezzapachowych. Świece potrzebują jednak ciekawej, stylowej oprawy. Świetnym uzupełnieniem ich światła będzie świecznik szklany w kolorze ciemnej zieleni.

Ozdobny świecznik jest wykonany z dymnego, matowego szkła. W zależności od tego, który wariant wybierzesz, dół świecznika wykończono welurowym materiałem lub subtelnym brokatem, który zwraca na siebie uwagę, a jednocześnie daje subtelny, elegancki efekt. Dekoracyjny świecznik w obu wariantach ozdobiono dodatkowo obramówką w złotym kolorze.

Połączenie połysku, matu i światła daje efekt ekskluzywnego, dopracowanego wnętrza - niczym w wysokiej klasy hotelowym pokoju. Ciemna zieleń pasuje do wnętrz z dodatkiem drewna i dużą ilością szarości, a także bieli. Świecznik ma niewielkie wymiary (7x7x8 cm), dzięki czemu nie przytłoczy nawet niewielkiego mieszkania.

Przy skłądaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.
świecznik - wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.164 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło