Świecznik szklany – elegancki dodatek, który odmieni Twoje wnętrze

Prostym sposobem na dodanie wnętrzu ciepła i stworzenie w nim klimatu hygge jest zapalenie świec. Są one teraz bardzo modne i wracają praktycznie co sezon, w nowej, zapachowej lub bezzapachowej oprawie. Światło jest w mieszkaniu bardzo ważne, dlatego tym ważniejsze jest jego źródło. Świecznik szklany wykonany z matowego, czarnego szkła obitego u dołu materiałem przypominającym aksamit lub ozdobionego brokatem będzie właściwym miejscem dla Twoich tealightów. Świecznik ze szkła w kolorze czerni, w połączeniu ze złotem stworzy udany mariaż kolorystyczny.

Ozdobny świecznik jest wykonany z dymnego, matowego szkła. Dekoracyjny świecznik w obu wariantach ozdobiono dodatkowo obramówką w złotym kolorze.

Połączenie lekkiego blasku, matu i rozmytego w świeczniku światła daje wrażenie ekskluzywności i ocieplenia atmosfery. Czerń ze złotem pasują do minimalistycznych, w tym industrialnych wnętrz z drewnianymi akcentami i dużą ilością bieli lub szarości na ścianiach. Świecznik ma niewielkie wymiary (7x7x8 cm), pomieści więc spokojnie tealighta.

Przy skłądaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.
świecznik - wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.168 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło