Świecznik szklany –stwórz ciepłą atmosferę dzięki światłu

Światło - zarówno aromatyzowanych, jak i bezzapachowych świec - to najszybszy sposób na to, by dodać wnętrzom “domowej”, przytulnej atmosfery. W takim świetle szybciej się relaksujesz, a czas jakby magicznie zwalniał. Świece powinny mieć jednak godną, stylową oprawę - szczególnie, jeśli każdy detal dekoracji do mieszkania dobierasz bardzo starannie. Świecznik szklany w odcieniu ciemnej, malachitowej zieleni sprawdzi się świetnie we wnętrzach nawiązujących do stylu vintage, boho, new art deco czy też po prostu klasycznym.

Ozdobny świecznik jest wykonany z solidnego, matowego szkła. W zależności od wybranego wariantu, dół świecznika może być wykończony welurowym materiałem lub subtelnym brokatem, który połyskuje delikatnie w świetle dziennym lub ze świec. Dekoracyjny świecznik w obu wariantach ozdobiono dodatkowo obramówką w złotym kolorze.

Blask, mat i światło dają stonowany, elegancki, a zarazem swojski efekt. Ciemna zieleń sprawdzi się we wnętrzach z dodatkiem drewna, bieli i dużą ilością szarości. Świecznik ma niewielkie wymiary (9x9x10 cm), dzięki czemu nie zdominuje nawet niewielkiego mieszkania.

Przy skłądaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.
świecznik - wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło