Świecznik szklany – elegancki dodatek, który odmieni Twoje wnętrze

Szukasz osoby do mieszkania, która będzie stylowym elementem uzupełniającym wnętrze? Połączenie czerni i złota to klasyczny pewniak, który doda wyrafinowanego smaku w każdym wnętrzu. <Świecznik szklany> jest wykonany z matowego, czarnego szkła u dołu ozdobionego brokatem lub obitego welurem. Ze względu na niewielkie rozmiary (9x9x10 cm) wyeksponujesz go nawet w niewielkim mieszkaniu, które wymaga lekkiego podrasowania.

Ozdobny świecznik w czarnym kolorze jest wykonany z dymnego, matowego szkła, zdobionego na środku złotą obramówką. Zwraca ona na siebie uwagę, a jednocześnie pozostaje dyskretna i nie dominuje w pomieszczeniu. Dekoracyjny świecznik z brokatem może przypaść do gustu tym z osób, które cenią sobie błysk, styl glamour, miszmasz stylów i dodatków. W wersji z welurem sprawdzi się w spokojniej urządzonych mieszkaniach.

Połączenie odbijającego się w szkle światła i matu daje wrażenie ekskluzywności. Czerń ze złotem odnajdą swoje miejsce we wnętrzach w różnych stylach: od minimalistycznego i industralnego, po boho i modern vintage.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego wnętrza, wpisując numer ze zdjęcia.
Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania