Elegancki świecznik - na długie zimowe wieczory

Ciepły wosk na meblach potrafi skutecznie zepsuć nawet najbardziej romantyczny nastrój. Aby uniknąć takich wpadek, wybierz świecznik, który będzie elegancko wyglądał, a przy tym uchroni Cię przed plamami z wosku. Model w ciemnym odcieniu przełamanym złotymi akcentami to designerski dodatek, który nawet w ciągu dnia przykuje uwagę.

Czarny świecznik ze złotymi detalami ma wysokość 8 cm - sprawdzi się w przypadku małych świeczek czy tealightów. Szkło w ciemnym odcieniu nieco przytłumi intensywność światła, ale i rozproszy je, tworząc wyjątkowy nastrój. Świecznik sprawdzi się na uroczystej kolacji lub na co dzień. Po ciężkim dniu pracy, rozpal świece zapachowe, weź koc i ulubioną książkę, a przytulny półmrok na pewno pomoże Ci odpocząć.

Świecznik z motywem roślinnym cechuje się prostą formą i klasyczną kolorystyką. Duet czerni i złota jest ponadczasowy i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jeśli chcesz skorzystać ze świecznika również w okresie świątecznym - będzie idealnie pasował do pozostałych ozdób, szczególnie do wszechobecnej w tym czasie czerwieni.

Wymiary
Wysokość 8 cm
Waga 0.191 kg
Do pobrania