Minimalizm i prekursorskie formy przedmiotów użytkowych

Elegancki świecznik szklany świetnie sprawdza się w roli nowoczesnej dekoracji. Skromny w swym wyrazie, acz bardzo efektowny stanowi rewelacyjny akcent ozdobny. Przykuwa uwagę swoją prekursorską wymową. Odchodzi od tradycyjnego, bogatego zdobnictwa na rzecz ujmującej prostoty. Dyskretnie wkomponowuje się w każde minimalistyczne wnętrze, gdzie staje się doskonałym elementem aranżacyjnym. Do świecznika można włożyć różnokolorowe wkłady i cieszyć się uzyskanym rezultatem świetlnym. Mając kilka takich świeczników można bawić się kolorami i zapachami świec oraz ich zaskakującymi połączeniami. Świeczniki można śmiało ustawić w wielu miejscach mieszkania. W salonie, kuchni, jadalni, sypialni, a w ciepłe popołudniowe wieczory nawet w ogrodzie, na balkonie, czy na werandzie.


Popołudniowy relaks w blasku świec

Światło świec fantazyjnie ustawionych w naszym otoczeniu pozwala odpocząć po zabieganym dniu, wyciszyć się, odprężyć i nabrać sil do dalszego działania. Świecznik pomaga stwarzać ciepłą nastrojową atmosferę zawsze, gdy tylko zechcemy się zrelaksować. Świecznik szklany pięknie prezentuje się również na stole, gdzie dekoruje zastawę kuchenną. Wprowadza odświętny nastrój i pomaga osiągnąć spokój, tak potrzebny podczas spożywania posiłku.


Harmonia i ład w otoczeniu

Półokrągły, wazowy kształt świecznika wprowadza swoistą harmonię i ład do naszego mieszkania. Dobrze jest otoczyć się tak urokliwymi przedmiotami wszędzie tam, gdzie akurat przebywamy. Szklany pojemnik na świece będzie idealną dekoracją również w biurze, gdzie pracujemy, czy w pomieszczeniu spotkań z klientem. Wszędzie wniesie swój spokój i naturalne piękno.

Wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania