Dekoracja do każdego wnętrza

Świecznik szklany komponuje się świetnie zarówno z materiałami klasycznymi, jak drewno, cegła, wiklina czy kamień, jak i nowoczesnymi: plastikiem, żywicami syntetycznymi czy też technorattanem. Dzięki temu wykonany ze szkła świecznik nie wprowadza dysharmonii w żadnym wnętrzu. Może być stosowany w aranżacjach klasycznych i eleganckich równie dobrze co w pomieszczeniach w stylu fusion czy też rustykalnym. Dzięki swojej smukłości, wprowadza do otoczenia lekkość i powab.


Klasyczna biel

Dzięki swojemu neutralnemu kolorowi, świecznik może stanowić zarówno codzienną ozdobę pokoju, jak też centralny element stołu podczas romantycznej kolacji z drugą połówką. Pasują do niego wszystkie kolory świec oraz zastawy stołowej, nie trzeba również martwić się o jego harmonię z użytymi do dekoracji kwiatami.


Ciepło i harmonia

W świeczniku można umieścić świeczkę typu t-light. Płomień świecy w niewielkiej odległości od delikatnych brzegów świecznika doda jego bieli wyjątkowego ciepła, budując niesamowity nastrój.


Wymiar praktyczny

Dzięki zastosowaniu t-lightów, które wyposażone są we własną aluminiową osłonkę, w zapomnienie odchodzi problem konieczności czyszczenia świeczników z resztek parafiny. Stosunkowo prosty kształt i gładkie linie świecznika sprawiają też, że jego czyszczenie z zewnątrz jest proste, a kurz nie zalega w żadnych szczelinach.


Produkt polski

Świecznik szklany swój niesamowity wygląd i wysoką jakość szkła, z którego został wykonany zawdzięcza pochodzeniu z polskiej huty szkła.

Wymiary
Średnica 13 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.502 kg
Do pobrania