Świecznik na tealight – niewielki element, który stworzy w Twoim wnętrzu przytulny klimat

Rozpalenie świeczki w salonie bądź łazience podczas długich, zimowych wieczorów lub po męczącym dniu w pracy – to magiczny czas, w którym Twój umysł się oczyszcza, a ciało pod wpływem przyjemnego zapachu wosku rozluźnia. Jeśli szukasz produktu, w którym umieścisz niewielką świeczkę typu tealight, mamy dla Ciebie kandydata! Świecznik na tealight to idealny wybór do Twojego wnętrza!

Prezentowany świecznik na tealight został stworzony z wielokolorowego szkła. Posiada również podstawkę w złotym kolorze. Wymiary świecznika: długość: 7 cm, szerokość: 8 cm.

Świecznik na tealight doskonale sprawdzi się jako element ozdobny w salonie, przedpokoju, jadalni, gabinecie, a także w łazience. Jeśli chcesz dodatkowo oświetlić fragment wnętrza, świetnym pomysłem będzie umieszczenie kilku świeczników obok siebie.

Możesz być pewien, że oferowany świecznik na tealight wpasuje się do każdego wystroju wnętrza, a dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi – zmieści się wszędzie! To produkt, który pomoże Ci stworzyć harmonijną przestrzeń, pełną wyjątkowych dodatków oraz pozytywnej energii.

Wymiary
Długość 7 cm
Głębokość 70 cm
Średnica 7 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.167 kg
Do pobrania