Szafa Flex – szafa do przechowywania Twoich skarbów

Sypialnia jest pomieszczeniem, gdzie się relaksujesz i przechowujesz swoje najcenniejsze rzeczy. Właśnie dlatego w tak prywatnym dla Ciebie wnętrzu powinna się znaleźć szafa Flex. Od frontu posiada ona drzwi przesuwne w kolorze lacobel biały, na których znajdują się lustrzane panele. Rozwiązanie to nie tylko rozjaśnia pomieszczenie, ale ponadto optycznie je powiększa i ułatwia uzyskanie pogodnej atmosfery.

Szafa z drzwiami przesuwnymi z łatwością pomieści Twoją garderobę. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno. W środku szafy jest wydzielona przestrzeń do zawieszenia eleganckich elementów stylizacji, np. koszuli, marynarki, sukienki, garsonki. Dzięki półce na buty znajdziesz miejsce na schowanie różnego rodzaju obuwia. Szafa jest wyposażona w szufladę z pełnym wysuwem, która zamyka się niezwykle cicho. Jest to idealne rozwiązanie w sypialni, gdzie chcesz, aby panował spokój.

Nowoczesna szafa może być propozycją do niewielkiego wnętrza. Wymiary produktu wynoszą zaledwie 120 x 218 x 45 cm. W pomieszczeniu o większym metrażu szafa może być łączona z pozostałymi segmentami kolekcji Flex.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 218 cm
Waga 119.35 kg
Do pobrania