Szafa Flex 218 × 120 × 66 cm – idealna nawet przy niewielkim metrażu

Gustowna, nowoczesna szafa Flex 218 × 120 × 66 cm to przyjemne połączenie kolorystyczne i ciekawy design, sprawdzający się w wielu aranżacjach. Może znaleźć się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie. Pasuje do mniejszych i większych pomieszczeń, więc jeśli szukasz szafy do niewielkiego przedpokoju lub pokoju, szafa Flex 218 × 120 × 66 cm będzie dobrym wyborem. Nadaje się do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym, rustykalnym i skandynawskim. Z zewnątrz wygląda bardzo stylowo i nawiązuje do dawnych modeli szaf, a wewnątrz ma wiele praktycznych półek, szuflady i drążki do zawieszenia ubrań, dzięki czemu Twoje rzeczy umieszczone w niej zawsze będą w pełnej gotowości do wykorzystania.

Szafa Flex 218 × 120 × 66 cm wykonana jest z solidnych, wytrzymałych materiałów. Korpus i front mają dwa kontrastujące kolory i właśnie dzięki temu łatwo dopasować szafę do reszty wyposażenia. Jej design jest prosty, bez luster i dodatków. Można wybrać podstawową wersję, która jest bardzo funkcjonalna lub skorzystać z konfiguratora, jeśli masz inny pomysł na układ wnętrza. Istnieje możliwość zainstalowania oświetlenia LED za dodatkową opłatą. Kolor korpusu to biały, kolor frontu – modrzew Sibiu złoty, uchwyt i tor jezdny są srebrne. Wymiary mebla wynoszą: 66 × 218 × 120 cm.

Szafa Flex ociepli wnętrze pokoju w stylu skandynawskim, ponieważ pasuje kolorystycznie do założeń tego stylu. Sprawdza się w połączeniu z meblami z drewna w ciepłych odcieniach.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 218 cm
Waga 132.855 kg
Do pobrania