Szafa Flex 120 modrzew Sibiu złoty – ciepły akcent w twoim pokoju

Szafa Flex 120 modrzew Sibiu złoty to mebel o ładnym designie, który sprawdzi się w sypialni, salonie, przedpokoju, pokoju młodzieżowym. Z racji niewielkich rozmiarów świetnie nadaje się do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Ponieważ połowę jej frontu stanowi lustro, zyskujesz dodatkowo powierzchnię użytkową i oszczędzasz miejsce. Szafa Flex 120 modrzew Sibiu złoty idealnie komponuje się z aranżacjami w stylu skandynawskim, klasycznym, nowoczesnym i rustykalnym. Pasuje do różnego rodzaju mebli i dodatków.

Szafa Flex 120 modrzew Sibiu złoty to połączenie solidnych materiałów z modną, przyjemną dla oka kolorystyką. Lustro znajduje się z lewej strony szafy, a z prawej przesuwne drzwi w ciepłym odcieniu drewna. Największe wrażenie robi jednak rozmieszczenie półek i szufladek oraz drążków do zawieszania ubrań. To bardzo praktycznie przemyślane wnętrze, w którym zmieści się sporo rzeczy. Istnieje możliwość zainstalowania oświetlenia LED za dodatkową opłatą. A za pomocą konfiguratora możesz stworzyć szafę na własne potrzeby, choć gotowy model również jest bardzo funkcjonalny. Kolory szafy: biały (korpus), modrzew Sibiu złoty (front), srebrny (uchwyt, tor jezdny). Wymiary to: 120 × 240 × 66 cm.

Ta wyjątkowa szafa doskonale komponuje się z wystrojem skandynawskim, opartym na drewnie i bieli. Doskonale wygląda również w klasycznym pokoju o różnej kolorystyce.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 240 cm
Waga 161.555 kg
Do pobrania