Postaw na funkcjonalność — wybierz pojemną szafę Flex

Wybór szafy to nie lada wyzwanie. Należy bowiem zwrócić uwagę na szereg czynników, które dotyczą zarówno kwestii technicznych, jak i estetycznych. Szafa to w końcu także dekoracja Twojej sypialni. Jednym z proponowanych przez nas modeli jest model Flex. Został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Stanowi połączenie dwóch kolorów — bieli oraz modrzewiu sibiu złotego. Barwy te świetnie ze sobą korespondują i są na tyle uniwersalne, że odnajdą się w każdym tak naprawdę wnętrzu!

Szafa Flex posiada przesuwne drzwi, które są wygodne w użytkowaniu oraz pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Wnętrze szafy obejmuje 3 kolumny. Środkowa kolumna, największa — posiada dolne i górne półki, a na środku drążek. W kolumnie po prawej stronie znajdziesz półki i zestaw szuflad, a w kolumnie lewej — półki oraz kolejny drążek. Szafa posiada 66 cm głębokości, 220,7 cm szerokości oraz 218 wysokości. Odnajdzie się zarówno w sypialni, jak i na korytarzu czy w pokoju nastolatka.

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 240.65 kg
Do pobrania