Szafa Flex 220,7 × 240 × 66 – nowoczesna i stylowa do salonu

Szafa Flex 220,7 × 240 × 66 jest nowoczesnym modelem, którego pojemność i funkcjonalność ułatwi organizację miejsca w każdym mieszkaniu. Duża ilość półek i szuflad pomoże w posegregowaniu rzeczy. Już nie będziesz zastanawiać się, gdzie co leży, ponieważ wszystko będzie miało swoje stałe miejsce. Szafa Flex 220,7 × 240 × 66 to wygodne rozwiązanie do salonu i sypialni. Dobrze komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i rustykalnym. Łatwo dopasować ją do innych elementów wystroju.

Szafa Flex 220,7 × 240 × 66 jest zrobiona z dobrej jakości materiałów, co przekłada się na jej wieloletnie użytkowanie. Połowa frontu szafy ma ciepły odcień drewna, dzięki któremu pomieszczenie nabiera przytulności. Druga połowa (prawa) to bardzo przydatne lustro, pomagające stworzyć w pokoju wrażenie większej przestrzeni. Szafa ma wiele praktycznych półek, szuflady, drążek do zawieszania odzieży i dolną półkę ze stojakiem. To bardzo funkcjonalny model. Dzięki konfiguratorowi możesz zaprojektować wnętrze według swojego pomysłu. Istnieje też możliwość zainstalowania oświetlenia LED za dodatkową opłatą. Kolory szafy: biały (korpus), dąb Stirling (front), srebrny (uchwyt, tor jezdny).

Ta nowoczesna szafa pasuje do innych drewnianych mebli, a także mebli z przeszkleniami lub w białym kolorze. Dobrze prezentuje się zarówno w aranżacjach w ciepłych, jak i zimnych kolorach.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 291.35 kg
Do pobrania