Szafa Flex – pojemna szafa dla lubiących porządek

Sypialnia jest wyjątkowym pomieszczeniem w całym domu, gdzie nikt obcy nie ma wstępu, a Ty możesz bez przeszkód oddać się wypoczynkowi. Wyposażenie tego wnętrza powinno ułatwiać maksymalne wyciszenie się. Właśnie dlatego szafa Flex ma korpus i front wykończone w kolorze dębu sonoma. Dzięki temu w pomieszczeniu panuje ciepła atmosfera, sprzyjająca regeneracji ciała i umysłu.

Wnętrze szafy jest na tyle pojemne, że możesz w nim umieścić elementy garderoby swojej, ale pozostałych domowników. Mimo sporych rozmiarów (241 x 240 x 66 cm), gustowna szafa nie zdominuje przestrzeni w Twojej sypialni. Wręcz przeciwnie. Przesuwne drzwi szafy są pokryte lustrzanymi panelami, za których sprawą wnętrze pomieszczenia wydaje się większe niż jest w rzeczywistości.

Lubisz, kiedy elementy garderoby są odpowiednio posegregowane? Umożliwi Ci to pojemna szafa, która jest wyposażona w półki o różnej wielkości i szuflady z pełnym wysuwem. Na podłużnym drążku możesz umieścić wieszaki z ubraniami na bardziej oficjalne okazje.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 240.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 305.35 kg
Do pobrania