Oryginalność — synonim szafy Flex

Jesteś w trakcie aranżacji swojego wnętrza i poszukujesz szafy, która idealnie się w nim odnajdzie? Zależy Ci na meblu estetycznym i jednocześnie praktycznym? W takim razie co powiesz na szafę Flex? Posiada drzwi w połowie pokryte folą w kolorze dębu monastery. Druga ich cześć to lustro, które świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu.

Szafa prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Kolor drewna nieco ociepli pomieszczenie, z kolei praktyczne lustro pozwoli się przejrzeć. Drzwi przesuwne są niebywale praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jeśli z kolei chodzi o wnętrze — znajdziesz w nim m.in. szuflady, półki i oświetlenie. Nie brakuje również praktycznego drążka. Szafa jest spora i pojemna, dzięki czemu zmieścisz w niej wszelkie potrzebne ubrania. Mebel posiada 45 cm głębokości, 260,7 cm szerokości oraz 240 cm wysokości. W razie potrzeby możesz połączyć go także z innymi modułami z kolekcji Flex. Stworzysz w ten sposób szafę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb

Flex - wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 260,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 233.25 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji