Oryginalność — synonim szafy Flex

Jesteś w trakcie aranżacji swojego wnętrza i poszukujesz szafy, która idealnie się w nim odnajdzie? Zależy Ci na meblu estetycznym i jednocześnie praktycznym? W takim razie co powiesz na szafę Flex? Posiada drzwi w połowie pokryte folą w kolorze dębu monastery. Druga ich cześć to lustro, które świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu.

Szafa prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Kolor drewna nieco ociepli pomieszczenie, z kolei praktyczne lustro pozwoli się przejrzeć. Drzwi przesuwne są niebywale praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jeśli z kolei chodzi o wnętrze — znajdziesz w nim m.in. szuflady, półki i oświetlenie. Nie brakuje również praktycznego drążka. Szafa jest spora i pojemna, dzięki czemu zmieścisz w niej wszelkie potrzebne ubrania. Mebel posiada 45 cm głębokości, 260,7 cm szerokości oraz 240 cm wysokości. W razie potrzeby możesz połączyć go także z innymi modułami z kolekcji Flex. Stworzysz w ten sposób szafę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 260,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 233.25 kg
Do pobrania