Szafa Flex z białym korpusem – praktyczna, pojemna i efektowna

Szafa Flex z białym korpusem to model, który najlepiej sprawdza się w większych pomieszczeniach, salonach, przestronnych sypialniach, czy nawet w przedpokoju. Dzięki niej można w prosty sposób zagospodarować przestrzeń wokół siebie. Oferuje dużo miejsca na odzież, pościel czy koce. W dodatku doskonale pasuje do ciepłych i chłodnych barw wystroju wnętrza, Szafa Flex z białym korpusem pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym, rustykalnym. Duże lustro daje optyczne wrażenie zwiększonej przestrzeni.

Szafa Flex jest wykonana z doskonałych jakościowo materiałów. Została zaprojektowana w kolorach ciepłych i chłodnych, co zwiększa możliwości aranżacyjne. Z prawej strony znajduje się lustro, a z lewej drzwi przesuwne w kolorze ciepłego drewna. Wewnątrz znajduje się spora ilość półek i szuflad. Bez trudu zmieścisz w szafie swoje ubrania i buty. Jest możliwość zainstalowania oświetlenia LED za dodatkową opłatą. Kolory szafy: szary wolfram (korpus), modrzew Sibiu złoty (front), srebrny (uchwyt, tor jezdny). Wymiary wynoszą: 260,7 × 240 × 45 cm.

Ta nowoczesna szafa pasuje do mebli w kolorze drewna, białych, grafitowych. Dobrze zgrywa się z dodatkami chromowanymi i srebrnymi np. lampy, ozdoby.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 260,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 233.4 kg
Do pobrania