Szafa Flex dąb wotan – mebel do małego pomieszczenia

Praktyczna, kompaktowa szafa Flex dąb wotan jest idealna jako uzupełnienie umeblowania na niewielkim metrażu. Nie pomieści całej garderoby, ale z pewnością odciąży trochę przeładowaną większą szafę np. w salonie i pomoże lepiej zagospodarować przestrzeń. Szafa Flex 75 dąb wotan, to szafa typu słupek, która sprawdzi się w małym pokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Można uzupełnić z jej pomocą umeblowanie salonu, garderoby lub gabinetu. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim, klasycznym, rustykalnym.

Szafa Flex dąb wotan wykonana została z solidnych, wytrzymałych materiałów. To dość wysoka, wysmukła szafa-słupek o niewielkiej szerokości. Front to częściowo powierzchnia drewniana, a częściowo wąskie lustro. Wnętrze mieści praktyczne szuflady i drążek do wieszania ubrań. Jest możliwość zainstalowania oświetlenia typu LED, co jeszcze bardziej usprawni korzystanie z szafy. Kolory: biały (korpus), dąb wotan (front), czarny (uchwyt). Wymiary Flex to: 218 × 75 × 66 cm.

Ta praktyczna, wąska szafa doskonale współgra z dodatkami i meblami w stylu skandynawskim, pasują do niej elementy wyposażenia z drewna oraz w białym kolorze. Dobrze prezentuje się w bardzo zróżnicowanych kolorystycznie wnętrzach.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 218 cm
Waga 102.42 kg
Do pobrania