Szafa Rodes – wprowadź ład w swoich ubraniach

Zaskocz swoich bliskich i znajomych nowoczesną aranżacją salonu, pokoju młodzieżowego czy biura. Spójną zabudowę stworzysz z rozbudowaną  kolekcją Rodes. Nowoczesna, asymetryczna linia dodaje zabudowie lekkości i świeżości. Na uwagę zasługuje też kontrastujące wybarwienie.

Bez przerwy masz ten sam problem – za mało miejsca na ubrania? Pojemna szafa Rodes przychodzi z pomocą! Na licznych półkach możesz ułożyć piżamy i dresy, a  na drążki na wieszaki zawiesić letnie sukienki. Nawet na drobiazgi znajdzie się miejsce, w 2 praktycznych szufladach.

Dwudrzwiowa szafa o wymiarach 90  x 199,3 cm posiada:

- 3 półki schowane za pełnym frontem, na których możesz ułożyć swetry, spodnie i dresy,

- drążek na wieszaki, na które możesz odwiesić sukienki i garnitur,

- 2 szuflady, w których możesz przechowywać bieliznę i dodatki.

Kontrasty sprawdzają się także w aranżacjach wnętrz. Udowadnia to szafa Rodes, która łączy fronty szuflad w kolorze dąb czarny z korpusem i frontami szafek w kolorze jesion belarus.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Wysoki komfort użytkowania mebla na co dzień zapewniają prowadnice z cichym domykiem. Dzięki nim szuflady domykają się niemal bezszelestnie.

Szafa Rodes może towarzyszyć zarówno regałom, witrynom i komodzie w salonie, jak również dopełni zabudowę sypialni – łóżko, komodę i biurko. Łącz sobą poszczególne moduły, aby uzyskać maksymalnie ergonomiczną przestrzeń do nauki, rozrywki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 199,5 cm
Waga 96.55 kg
Do pobrania