Szafka dolna Junona Line – stwórz sprytny system przechowywania w swojej kuchni

Szukasz sposobów na w pełni funkcjonalną i dobrze zorganizowaną kuchenną przestrzeń? Stworzysz ją dzięki meblom kuchennym z kolekcji Junona Line z frontami dostępnymi w dwóch opcjach kolorystycznych. Kolekcja sprawdzi się szczególnie w kuchniach w kształcie litery L.

Szafka dolna Junona Line, mimo niewielkich rozmiarów, łączy w sobie pojemność i ergonomiczny charakter. Szafka wyposażona w praktyczną półkę sprawi, że bez trudu zachowasz porządek w kuchni, mając niezbędne przedmioty zawsze pod ręką. Wygospodarujesz w niej miejsce na małe AGD, takie jak mikser czy toster, ale również na opakowania lub akcesoria do gotowania.

Szafka kuchenna dolna o wymiarach 40x82 cm to element, który umieścisz pod blatem w sąsiedztwie piekarnika lub tuż obok zlewu. Front otwierany na lewą stronę determinuje położenie szafki względem innych mebli, dlatego w ofercie znajdziesz również szafki z frontem otwieranym na prawą stronę.

Szafka dolna z kolekcji Junona Line charakteryzuje się białym korpusem i frontem w kolorze dąb delano ciemny. Klasyczny i ponadczasowy front doskonale współgra z prostym uchwytem w kolorze grafitowym. Elegancki design sprawia, że meble Junona Line są idealną zabudową dla kuchni w stylu tradycyjnym lub kolonialnym.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty są częścią standardowego wyposażenia szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Znajdziesz je na brw.pl.

Zaprojektuj kuchnię na miarę swoich potrzeb i połącz szafkę kuchenną Junona Line z innymi meblami z tej samej kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 19.65 kg
Do pobrania