Szafka dolna Junona Line – dopasuj ją do swojej kuchni

W wielu domach kuchnia stanowi centrum spotkań – w porannym biegu, podczas szykowania obiadu czy na popołudniowej kawie. Do rodzinnej atmosfery tego pomieszczenia dopasują się meble z kolekcji Junona Line, które tworzą możliwości zarówno dla niewielkich, jak i dużych kuchennych przestrzeni.

Przydatna w każdej kuchni szafka dolna Junona Line wyposażona jest w półkę, dzięki której wydzielisz miejsce na przedmioty o średnich i dużych gabarytach. Jej budowa sprawia, że o czystość  we wnętrzu zadbasz bez wysiłku. To świetne rozwiązanie, jeśli nie lubisz mieć wielu akcesoriów na widoku i dążysz do utrzymania porządku w swojej świątyni gotowania.

Kolejną cechą szafki dolnej są praktyczne wymiary 40x82 cm ­– została zaprojektowana tak, by zmieściła się pod blatem i gwarantowała swobodny i szybki dostęp do swojej zawartości. Co możesz w niej przechować? Zdecyduj, w jakiej strefie ją umieścisz. Od tego zależy, czy będzie lepszym miejscem na płyny do naczyń i czyste ściereczki czy może naczynia żaroodporne lub ręczny mikser. Szafka jest prawostronna – jej drzwi otwierają się na prawo.

Szafka dolna Junona Line spodoba się miłośnikom klasyki. Szlachetne fronty w kolorze dąb delano ciemny, biały korpus i grafitowe uchwyty tworzą harmonijną całość o ciekawym designie.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Ciekawią Cię możliwości mebli modułowych z kolekcji Junona Line? Zapoznaj się z pozostałymi jej elementami i zobacz, jak możesz dopasować je do swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 19.65 kg
Do pobrania