Szafka dolna Junona Line – funkcjonalność i wygoda na pierwszym miejscu

Ergonomiczną zabudowę kuchni umożliwią Ci szafki z kolekcji mebli kuchennych Junona Line. Dzięki nim Twoja kuchnia zyska nowoczesny charakter i funkcjonalność odpowiadającą na potrzeby całej rodziny.

Jednodrzwiowa szafka dolna Junona Line to łatwość przechowywania, wytrzymałość i trwałość. Solidna budowa jest gwarancją długoletniego użytkowania, bez obaw o uszkodzenia mechaniczne. Szafka wyposażona jest w półkę, która dzieli wnętrze w praktyczny sposób, umożliwiając Ci jego organizację według własnego zamysłu. 

Szafka kuchenna dolna o wymiarach 50x82 cm znajdzie zastosowanie zarówno w nowoczesnej kuchni, jak i w tradycyjnie zaaranżowanym pomieszczeniu. Jej uniwersalne wymiary dostosowane są do potrzeb użytkowników – dzięki temu pomieści miski, garnki, talerze a także mniejszy sprzęt AGD, w tym robota kuchennego. Dobrze zorganizowane szafki sprawią, że nawet niewielka kuchnia stanie się ergonomiczną przestrzenią, w której przygotowywanie posiłków jest szybkie, łatwe i komfortowe. Prezentowana szafka jest prawostronna – jej front otwiera się na prawą stronę.

Meble kuchenne Junona Line łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnym sznytem. Ciepłe fronty w kolorze dąb delano ciemny idealnie współgrają z białym korpusem i zintegrowanymi uchwytami w kolorze grafitowym.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Szafkę kuchenną Junona Line połącz z pozostałymi elementami z tej samej kolekcji – skompletuj kompaktowy zestaw na każdą kieszeń i ciesz się rodzinną przestrzenią wspólnego przygotowywania posiłków.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 22.45 kg
Do pobrania