Szafka dolna Junona Line – odkryj zalety tradycyjnych rozwiązań

W przyjaznej i dobrze zorganizowanej kuchni nie może zabraknąć nowoczesnego sprzętu oraz pięknej, ponadczasowej i funkcjonalnej zabudowy, która uprzyjemni Ci przygotowywanie posiłków. Szukasz mebli łączących w sobie te cechy? Poznaj kolekcję Junona Line – kuchenne meble modułowe dla małych i dużych przestrzeni.

Szafka dolna dwudrzwiowa pomoże Ci zorganizować przestrzeń pod kuchennym blatem. W strefie przygotowywania posiłków miej niezbędne przybory zawsze w zasięgu ręki. Dzięki temu unikniesz przetrząsania kuchni w poszukiwaniu deski do krojenia lub foremek do wykrawania ciasteczek.

Praktyczna szafka kuchenna dolna o wymiarach 60x82 cm posiada dwoje drzwi i jedną półkę dzielącą wnętrze na dwie strefy. Zdecyduj, w jaki sposób najlepiej ją zagospodarować, planując jednocześnie jej położenie względem pozostałych mebli i piekarnika. Tego rodzaju szafka sprawdzi się świetnie tuż pod ścianą jako zakończenie zestawu. Dzięki takiemu układowi zyskasz dodatkowe miejsce na blacie, na którym postawisz chlebak, ręczniki kuchenne lub inne potrzebne przedmioty.

Szafka dolna Junona Line wyróżnia się oryginalnym zestawieniem kolorystycznym. Biały korpus uzupełniony został dekoracyjnym frontem w kolorze dąb delano ciemny. Proste, grafitowe uchwyty tonują całość, nadając jej minimalistyczny rys.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Szafka dolna dwudrzwiowa świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji. Sprawdź wszystkie możliwości, jakie oferują Ci kompaktowe meble z serii Junona Line.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 24.65 kg
Do pobrania