Szafka dolna narożna Iris – wypełni każdy kącik

Stwórz zabudowę kuchni z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Znajdziesz w niej wiele zróżnicowanych brył, wyróżniających się designem i dobraną kolorystyką. W meblach zastosowano oryginalne rozwiązania w postaci zintegrowanych uchwytów, ociekarki i prowadnic z cichym domykiem.

Szafka narożna Iris to doskonałe miejsce na garnki lub kosz na śmieci. Służy do praktycznej zabudowy narożnika o wymiarach 90x90 cm, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania w problematycznych narożnikach. Projektujesz kuchnię narożną? Szafka Iris będzie idealna! Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek narożnych, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości  105 cm.

Wybierz jedną z 2 przygotowanych przez nas wersji wybarwień. Pierwszą tworzy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast  drugą korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu oraz blatu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę narożną z frontem Iris możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Odpowiednio dobierając poszczególne moduły stworzysz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 79,9 cm
Wysokość 82 cm
Waga 37.05 kg
Do pobrania