Szafka dolna narożna Junona Line – stwórz kompletną zabudowę kuchni

Aranżacja kuchni to jedno z trudniejszych zadań – większość z nas szuka rozwiązań na lata, zdając sobie sprawę z kosztowności poprawek. Wiemy, że dobrze przemyślana zabudowa jest kluczem do sukcesu, dlatego oferujemy Ci kolekcję mebli modułowych Junona Line

Szafka dolna narożna pozwala na optymalne zagospodarowanie rogów kuchni, które są jednymi z najbardziej problematycznych miejsc w tym pomieszczeniu. Klasyczna budowa szafki daje możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni bez konieczności poświęcania cennych centymetrów na dodatkowe mechanizmy.

Jak wykorzystać szafkę narożną w kuchni? Dobrych odpowiedzi jest tyle samo, co pomysłów, warto jednak zawczasu przemyśleć całą strategię kuchennego przechowywania. Szafka zabudowuje naroże o wymiarach 100x60 cm, dzięki czemu może posłużyć za wygodny schowek na garnki, patelnie, naczynia żaroodporne, ale także naczynia do serwowania, miski czy salaterki. Prezentowana szafka jest lewostronna – jej front otwiera się na lewą stronę.

O doskonały design Twojej kuchennej zabudowy zadba wygląd szafek Junona Line: białe korpusy w zestawieniu z frontami w kolorze dąb delano ciemny oraz grafitowymi uchwytami tworzą atrakcyjną kompozycję wizualną.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Odkryj więcej możliwości mebli modułowych Junona Line i stwórz zabudowę, która spełni Twoje wymagania.

Wymiary
Głębokość 49.5 cm
Szerokość 78.5 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 31.55 kg
Do pobrania