Szafka dolna narożna Junona Line – maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Estetyka wykonania i funkcjonalność to najbardziej pożądane cechy zabudowy kuchennej. Jeśli dodamy do tego niewygórowaną cenę, otrzymamy opis mebli idealnych. Kolekcja Junona Line powstała z myślą o wszystkich, którzy szukają pięknych i praktycznych mebli kuchennych na każdą kieszeń.

Szafka dolna narożna Junona Line została zaprojektowana na potrzeby rogów kuchennych, które stanowią zwykle aranżacyjne wyzwanie. Jej pojemność i najbardziej optymalny podział wnętrza zamieni problematyczne naroże w wygodny schowek na elementy kuchennego wyposażenia. Prezentowana szafka jest prawostronna – jej front otwiera się na prawą stronę.

Praktyczna szafka dolna zabudowuje naroże o wymiarach 100x60 cm, co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Klasyczne rozwiązanie narożne sprawdzi się w każdej kuchni. Jego zaletą jest dodatkowy kawałek blatu, na którym możesz ustawić ręczniki kuchenne lub np. stojak na noże.

W kolekcji Junona Line dekoracyjność idzie w parze z ergonomią. Szafka narożna łączy biały korpus i fronty w kolorze dąb delano ciemny, tworząc ciekawe zestawienie. Proste linie uchwytów podkreślają minimalistyczną formę mebli, a blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty dodaje jej charakteru.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Szafka dolna narożna świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji Junona Line. Zobacz, które z nich sprawdzą się w Twojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 49.5 cm
Szerokość 78.5 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 31.55 kg
Do pobrania