Szafka dolna narożna Tapo – efektywne wykorzystanie wnętrza

 

Popularne zabudowy kuchenne w kształcie litery L albo U mają to do siebie, że nie obędzie się bez szafek narożnych. Warto wybrać solidne rozwiązanie, które będzie wygodne w trudniej dostępnych narożnikach. Znajdziesz je wśród kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka dolna narożna Tapo pomoże funkcjonalnie zagospodarować róg pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na patelnie i garnki albo małe sprzęty AGD – robota kuchennego, toster, gofrownicę. Praktyczna półka we wnętrzu umożliwia optymalne rozmieszczenie przedmiotów.

 

Szafka o wymiarach 90 × 56 × 82 cm zabudowuje naroże 105 x 60 cm. Została wyposażona w praktyczną blendę, która zapewnia płynną kontynuację linii frontów w narożu kuchennym.

 

Front typu tafla w kolorze antracyt ecru wykonany jest z MDF-u wykończonego laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. To rozwiązanie sprawdza się w nowoczesnym wnętrzu, dodając mu optycznej głębi i blasku. Fronty Tapo Special są też odporne na lekkie zarysowania i łatwe do utrzymania w czystości. Gładka, jednolita powierzchnia wymaga jedynie przetarcia ściereczką. Dzięki temu fronty te można porównać do niezwykle wytrzymałych frontów akrylowych.

 

Szafka narożna sprzedawana jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojej kuchni. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 32.05 kg
Do pobrania