Szafka dolna narożna Tapo – dobrze zagospodarowany kąt

 

Funkcjonalna kuchnia to wnętrze zagospodarowane w każdym centymetrze. Narożnik kuchenny może stanowić nieco bardziej problematyczne miejsce. Warto zamontować tam szafkę, która została do niego zaprojektowana. To i wiele innych funkcjonalnych rozwiązań znajdziesz w nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.
 

Szafka narożna o wymiarach 80 × 80 × 82 cm zabudowuje naroże 90 × 90 cm. Głębokość boku szafki wynosi 46 cm.
 

W przestronnej szafce narożnej Tapo przechowasz garnki, patelnie czy blaszki do ciasta. By mieć wygodny dostęp do tych przedmiotów, rozważ dokupienie wkładu do szafek narożnych. Świetnie sprawdzą się praktyczne półki, które w mgnieniu oka wyjadą z wnętrza mebla.

 

Design szafki jest nie mniej ważny niż jej walory funkcjonalne. Front Tapo Special został zrobiony z płyty MDF wykończonej laminatem w połysku z perlistym akcentem. Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru to ukłon w stronę nowoczesności. Gładka powierzchnia jest też łatwa w czyszczeniu, a dodatkowo odporna na lekkie zarysowania. Dzięki temu jej właściwości można porównać do niezwykle odpornych frontów akrylowych. Wysoki połysk przekłada się na wizualnie jaśniejszą przestrzeń. Kuchnia zyskuje głębię i przyjemny blask.

 

Zależnie od tego, gdzie postawisz szafkę narożną Tapo, przed pierwszym montażem podejmij decyzję, czy będzie się otwierać z prawej czy z lewej strony. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 79.9 cm
Wysokość 82 cm
Waga 33.19 kg
Do pobrania