Szafka dolna narożna Verdi – praktyczne wykorzystanie naroża
 

Planujesz zabudowę kuchni w kształcie litery L lub U? Nie zapomnij o szafkach narożnych, które zapewnią Ci wygodny dostęp do rzeczy. Modele, które dopasujesz do możliwości aranżacyjnych swojego wnętrza, znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna narożna będzie dodatkowym miejscem do przechowywania w trudniej dostępnych narożnikach. W środku znajduje się praktyczna półka, która pomoże optymalnie wykorzystać przestrzeń. Co możesz tu trzymać? Na przykład komplet garnków i patelni oraz małe sprzęty AGD.

Pojemna szafka o wymiarach 125× 82 x 65 cm sprytnie zabuduje naroże. Kupując szafki górne: G-45/72-P +GNW-80/72/35-P/B + G-30/72 w pełni zagospodarujesz naroże o wymiarach 65 x 125 cm, zapewniając płynną kontynuację szafek w narożu kuchennym gdzie całość wygląda estetycznie.

Atrakcyjny design mebla będzie ozdobą wnętrza przez lata. Front został wykonany z płyty MDF o matowym wykończeniu, a dopełnieniem całości jest efektowna, dekoracyjna listwa. Zabudowa kuchenna z użyciem tego typu frontów stanowi więc doskonałą bazę dla różnych dodatków i stylów wnętrzarskich. Świetnie łączy się ze stonowanymi barwami, drewnem, kamieniem czy cegłą. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu dopełni mieszkanie w stylu klasycznym, skandynawskim i vintage.

Szafka narożna Verdi sprzedawana jest w wersji prawostronnej (tutaj) i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojej kuchni. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 65 cm
Szerokość 125 cm
Wysokość 82 cm
Waga 42.54 kg
Do pobrania