Szafka dolna Junona Line pod piekarnik – stwórz spójną aranżację kuchni

Każda kuchnia, niezależnie od rozmiaru, skrywa w sobie ogromny potencjał. Jednak to, czy zostanie odpowiednio wykorzystany, zależy w dużej mierze od rodzaju wybranej zabudowy. Meble z kolekcji Junona Line pozwolą Ci dobrze zorganizować każdy centymetr w Twoim królestwie gotowania, a możliwość dokupienia kolejnych modułów da Ci większą elastyczność planowania.

Zadbaj o spójną stylistykę kuchennej aranżacji i postaw na szafkę pod piekarnik do zabudowy, dzięki której urządzenie nie będzie odcinało się wizualnie od reszty wyposażenia. Aspekty estetyczne to jednak nie wszystkie argumenty przemawiające za jej zakupem. Solidnie wykonana szafka pod piekarnik pełni funkcję ochronną, izolując sąsiadujące z piekarnikiem meble od źródła ciepła.

Szafka dolna pod piekarnik ma wymiary 60x82 cm, dzięki czemu będzie optymalnym rozwiązaniem dla Twojej kuchni. Dodatkowym plusem jest sprytny schowek z uchylanym frontem – idealne miejsce do przechowywania kuchennych drobiazgów.

Seria Junona Line to nie tylko solidność wykonania, ale również efektowność wykończenia. Na szafkę składa się biały korpus, front w kolorze dąb delano ciemny oraz grafitowy uchwyt. Kropką nad i jest minimalistyczny blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Interesuje Cię kuchnia na wymiar, a może szukasz możliwości zestawienia ze sobą kilku modułów? Poznaj serię Junona Line, z którą zrealizujesz swój pomysł na idealną kuchnię.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 22.5 kg
Do pobrania