Szafka dolna Semi Line – szeroka i praktyczna przestrzeń

Cenisz prostotę formy i funkcjonalność? W kuchni to połączenie sprawdzi się doskonale, dlatego powstała nowoczesna linia mebli kuchennych Semi Line.

- Szafka dolna Semi Line to doskonały organizer na drobne i większe przedmioty. Wyposażona w 3 szuflady o zróżnicowanej pojemności sprawdzi się w przechowywaniu sztućców, talerzy, a nawet robota kuchennego i blendera, zapewniając do nich łatwy dostęp.

- Jej szerokość równa 80 cm to maksymalnie dużo pojemności, przy wykorzystaniu każdego metra powierzchni użytkowej kuchni.

- Stwórz idealne połączenie! Do szafki Semi Line dobierz blat o odpowiedniej szerokości (opcja).

- Białe fronty kontrastują z ciepłym wybarwieniem korpusu dąb reveal. Takie połączenie optycznie rozjaśni wnętrze i powiększy nawet niewielką kuchnię.

- Jak podkreślić gładkie fronty i jednocześnie ułatwić dostęp do zawartości mebla? Wykorzystując sprawdzone uchwyty zintegrowane z górną linią frontów, które dotychczas były dostępne tylko w wersji premium.

- Możesz dopełnić kuchenną szafkę z szufladami innymi modułami dostępnymi w kolekcji Semi Line. Zestawiaj je ze sobą tworząc maksymalnie funkcjonalną przestrzeń swojej kuchni.

 

Uwaga: Blat dostępny w opcji.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 79,9 cm
Wysokość 82 cm
Waga 40.46 kg
Do pobrania