Szafka dolna Sole – kuchnia w wersji mini

Kuchnia to miejsce odkrywców – smaków, aromatów i nowych przepisów.  To dlatego tak ważne jest aby była funkcjonalna i estetyczna, taka, w której chętnie będziesz spędzać czas. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole łączy w sobie elegancki wygląd i praktyczne rozwiązania.

Szafka kuchenna z 1 szufladą, to miejsce na sztućce, kuchenne drobiazgi i rzeczy, które warto mieć pod ręką, ale są na tyle małe, że warto przeznaczyć na nie osobne miejsce. Do dyspozycji masz także jednodrzwiową szafkę, w której możesz schować deski do krojenia, naczynie żaroodporne i pojemniki na drugie śniadanie i obiad.

Wygodę użytkowania zapewnia system jezdny szuflady Sambox, który podnosi jakość wykonania. Dzięki niemu szuflada wysuwa się szybko i łatwo, a także wytrzymuje obciążenie do 25 kg. Czy można chcieć jeszcze więcej?

Szafka o wymiarach 40x82 cm wpisze się w przestrzeń kuchenną, nawet o najmniejszym metrażu. Wizualnie rozświetli wnętrze dzięki jasnemu wybarwieniu. Korpus w kolorze biały alpejski towarzyszy lakierowanym frontom w kolorze biały połysk, którego gładką powierzchnię podkreśla górna listwa pełniąca rolę uchwytu.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Sole - wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.8 kg