Szafka dolna Sole – otwarta przestrzeń do przechowywania

Kuchnia wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego w tym celu wykorzystaj kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. Jej ponadczasowy, uniwersalny styl wyraża się w prostych bryłach, zintegrowanych uchwytach, lśniących frontach i ociekarce, szufladach oraz koszach cargo w standardzie.

W kuchennym wyposażeniu są takie rzeczy, które warto mieć pod ręką. W ich przechowywaniu doskonale sprawdzi się szafka dolna otwarta Sole. Miejsce w niej znajdą książki kucharskie, papier oraz folia aluminiowa do pieczenia. Możesz ułożyć w niej rękawice kuchenne lub ustawić kilka ozdób przełamując rutynę zabudowy kuchennej.

Szafka o wymiarach 82x15x46 cm jest wyposażona w 2 praktyczne półki, dzięki którym zorganizujesz przechowywane przedmioty.

Korpus szafki w kolorze biały alpejski zgrywa się kolorystycznie z pozostałą częścią kolekcji. Jasne wybarwienie sprawdza się w nowoczesnych lub skandynawskich, niewielkich pomieszczeniach.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Sole - wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 14,9 cm
Wysokość 82 cm
Waga 11.65 kg